Regionaal Landschap Schelde-durme

Ontsnippering otter Daknam-dorp



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Bouwwerkzaamheden
Ontsnippering otter Daknam-dorp

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Milieubescherming

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Ontsnippering otter Daknam-dorp
Beschrijving: Plaatsen van rasters, poorten en faunatunnel
Identificatiecode van de procedure: 7810ec55-cc69-4884-9baf-fd9a06d91fc4
Interne identificatiecode: 2026-07
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 2026-07 - 1
Beschrijving: Ontsnippering voor otter te Daknam-dorp
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België
Aanvullende informatie: Daknam-Dorp, Lokeren

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 14/09/2026
Einddatum van de duur: 30/11/2026

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat geheel of gedeeltelijk uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: totaalprijs op basis van gedeeltelijk vermoedelijke hoeveelheden
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Volgorde van belang
Gunningscriterium numerieke waarde: 1

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Informatie over de termijnen voor beroep: 15 kalenderdagen na gunning via e-procurement

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 20 865,76 Euro
Onderhandse gunning:
Rechtvaardiging voor onderhandse gunning: Opdrachten met een geraamde waarde onder de aanbestedingsdrempels
Andere rechtvaardiging: het is een onderhandelingsprocedure zonder bekendmaking

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Audebo nv
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Audebo Lot 0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 20 865,76 Euro
Onderaanneming: Nog niet bekend
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: 2026-07

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 20 865,76 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 20 865,76 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Regionaal Landschap Schelde-Durme
Registratienummer: 0889859093_23141
Postadres: Serskampsteenweg 52
Stad: Wetteren
Postcode: 9230
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
E-mail: info@rlsd.be
Telefoon: 0477 98 51 52
Internetadres: http://www.rlsd.be
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie voor beroepsprocedures

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Audebo nv
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Registratienummer: 0454.116.287
Stad: Lochristi
Postcode: 9080
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: d766a006-9580-4941-a61e-bd61ee3864e5 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA