Thuispunt Gent Bv

Aanstellen aannemer voor bouw 12 sociale huurwoningen



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Bouwwerkzaamheden
Aanstellen aannemer voor bouw 12 sociale huurwoningen

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Thuispunt Gent bv
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Aanstellen aannemer voor bouw 12 sociale huurwoningen
Beschrijving: Aanstellen aannemer voor bouw 12 sociale huurwoningen
Identificatiecode van de procedure: 094122bc-df20-45d3-a907-9a32051880c5
Interne identificatiecode: 2025-055 - Ham
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: 2025-055 - Ham - 1
Beschrijving: Aanstellen aannemer voor bouw 12 sociale huurwoningen
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Andere looptijd: Onbeperkt

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: Zie bestek
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 60
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Bouwsnelheid en planning
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 30
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Plan van aanpak
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 10

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank Afdeling Gent
Informatie over de termijnen voor beroep: 15

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 3 227 032,78 Euro

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Algemene ondernemingen Robert Wyckaert NV
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: ORG-0004: Algemene ondernemingen Robert WyckaertNV
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 3 227 032,78 Euro
Onderaanneming: Ja
Waarde onderaanneming is bekend: neen
Percentage onderaanneming is bekend: neen
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: ORG-0004: Algemene ondernemingen Robert WyckaertNV
Datum van sluiting van het contract: 22/07/2026

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 4
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 3 040 975,33 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 3 484 528,43 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Thuispunt Gent bv
Registratienummer: 0400032156_2115
Postadres: Lange Steenstraat 54
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Telefoon: +32 92359900
Fax: +32 92359901
Rollen van deze organisatie:
Koper

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Ondernemingsrechtbank Afdeling Gent
Registratienummer: 0308357753
Postadres: Opgeëistenlaan 401 9000 Gent
Stad: Gent
Postcode: 9000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

8.1 ORG-0004

Officiële naam: Algemene ondernemingen Robert Wyckaert NV
Omvang van de ondernemer: Groot
Registratienummer: BE 0428.661.806
Stad: Ottergemsesteenweg 415
Postcode: 9000 Gent
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 0ade37e9-1dc9-459f-a42b-83dd13f15deb - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA