Woonkade Rupelstreek
Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Woonkade Rupelstreek
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Beschrijving: Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Identificatiecode van de procedure: e0c85f11-85ef-4b08-aad1-9776e24202a8
Interne identificatiecode: PPP0WF-544/6117/2025/544
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Beschrijving: Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Interne identificatiecode: 2025/544 1_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45262700 Verbouwingswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45211000 Bouwwerkzaamheden voor meergezins- en eengezinswoningen
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 45211100 Werkzaamheden voor huizenbouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45211300 Bouwen van woningen
5.1.2 Plaats van uitvoering
Postadres: Uitbreidingsstraat 39
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Aanvullende informatie: Woonkade Rupelstreek
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Bemiddelingsorganisatie: Ondernemingsrechtbank van Antwerpen
Organisatie voor beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank van Antwerpen
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Ondernemingsrechtbank van Antwerpen
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Architectenbureau VORM 3 bvba
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank van Antwerpen
Organisatie die het contract ondertekent: Woonkade Rupelstreek
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 2 527 138,16 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: PAINTINGS & INDUSTRIAL COATINGS
Identificatiecode van de inschrijving: PAINTINGS_&_INDUSTRIAL_COATINGS
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 2 527 138,16 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 661-1306
Titel: Renovatie 12 woningen Emile Vinckstraat en Landbouwstraat te Niel
Datum van sluiting van het contract: 01/09/2026
Organisatie die het contract ondertekent: Woonkade Rupelstreek
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 7
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 7
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 2 527 138,16 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 2 919 680,81 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Woonkade Rupelstreek
Registratienummer: BE0452753537
Postadres: Uitbreidingsstraat 39
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Contactpunt: Frank Maeremans
Rollen van deze organisatie: Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Architectenbureau VORM 3 bvba
Registratienummer: 0893679311
Postadres: Bosschaert De Bouwellei 41
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
8.1 ORG-0003
Officiële naam: Ondernemingsrechtbank van Antwerpen
Registratienummer: Ondernemingsrechtbank
Postadres: Bolivarplaats 20 bus 7
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0005
Officiële naam: PAINTINGS & INDUSTRIAL COATINGS
Omvang van de ondernemer: Groot
Registratienummer: 0421135396
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: f3a5ee1f-b04e-45c0-834f-0250dc89ab54 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands