Aquafin Nv

Voorstuwer en beluchtingsmodule



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Machines voor de afvalwaterbehandeling
Voorstuwer en beluchtingsmodule

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Aquafin NV
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Milieubescherming

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Voorstuwer en beluchtingsmodule
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is het leveren van: 1. twee nieuwe voorstuwingsschroeven in Moorslede en Rollegem en 2. twee nieuwe beluchtingsmodules in Moorslede en Rollegem.
Identificatiecode van de procedure: b5f7bd53-2bca-4c1b-8ddd-027180d7c275
Interne identificatiecode: PPP0N3-5012/6606/PRO/JVdW/2026/00108
Type procedure: Andere procedure in één fase

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42996000 Machines voor de afvalwaterbehandeling

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Maaseik (BE225)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tongeren (BE223)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Eeklo (BE233)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oudenaarde (BE235)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tielt (BE257)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Leveren van twee voorstuwingsschroeven
Beschrijving: Leveren van twee voorstuwingsschroeven
Interne identificatiecode: PRO/JVdW/2026/00108_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42996000 Machines voor de afvalwaterbehandeling

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Maaseik (BE225)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tongeren (BE223)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Eeklo (BE233)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oudenaarde (BE235)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tielt (BE257)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Andere looptijd: Onbekend

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: TCO
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Bevoegde rechtbank te Antwerpen
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Bevoegde rechtbank te Antwerpen
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Aquafin NV
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Bevoegde rechtbank te Antwerpen

5.1 Perceel: LOT-0002

Titel: Leveren van twee beluchtingsmodules
Beschrijving: Leveren van twee beluchtingsmodules
Interne identificatiecode: PRO/JVdW/2026/00108_2

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42996000 Machines voor de afvalwaterbehandeling

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Turnhout (BE213)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Maaseik (BE225)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tongeren (BE223)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Eeklo (BE233)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oudenaarde (BE235)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Tielt (BE257)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Andere looptijd: Onbekend

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Bevoegde rechtbank te Antwerpen
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Bevoegde rechtbank te Antwerpen
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Aquafin NV
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Bevoegde rechtbank te Antwerpen

6. Resultaten

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is geen winnaar gekozen en de mededinging is gesloten.
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens ontoereikende middelen

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0002

Er is geen winnaar gekozen en de mededinging is gesloten.
De reden waarom geen winnaar is gekozen: Besluit van de koper, wegens ontoereikende middelen

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 0

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Aquafin NV
Registratienummer: BE 0440.691.388
Postadres: Dijkstraat 8
Stad: Aartselaar
Postcode: 2630
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Contactpunt: Jürgen Van de Walle
Telefoon: +32 34504471
Internetadres: http://www.aquafin.be/
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Bevoegde rechtbank te Antwerpen
Registratienummer: BE 0000-000-000
Postadres: Bolivarplaats 20 bus 1
Stad: Antwerpen
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Telefoon: +32 32578011
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures

8.1 ORG-0003

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: b7cc785e-7217-4420-aa47-c5feabda4274 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA