Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij West-vlaanderen
Renovatie Maritiem Testplatform
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij West-Vlaanderen
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Renovatie Maritiem Testplatform
Beschrijving: Renovatiewerken maritiem testplatform (schilder- en laswerkzaamheden)
Identificatiecode van de procedure: 46e7659e-f395-4f24-b525-2c2903ee2b17
Interne identificatiecode: 2026_17_KE_A_OPMB
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.5 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Maximumaantal percelen waarop één inschrijver kan inschrijven: 2
Voorwaarden van het contract: Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver kan worden gegund: 2
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: 2026_17_KE_A_OPMB - 1
Beschrijving: Renovatiewerken maritiem testplatform (eerste perceel: schilderwerk en reparatie en onderhoud van schepen)
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45442100 Schilderwerk
Aanvullende classificatie (cpv): 50241000 Reparatie en onderhoud van schepen
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbekend
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat geheel of gedeeltelijk uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 30/09/2026 12:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: ja
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Zie wet rechtsbescherming
5.1 Perceel: LOT-0002
Titel: 2026_17_KE_A_OPMB - 2
Beschrijving: Renovatiewerken maritiem testplatform - tweede perceel: monteren van metalen constructies, optrekken van staalconstructies, lassen en demontagewerkzaamheden
Interne identificatiecode: 2
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223100 Monteren van metalen constructies
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Oostende (BE255)
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbekend
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat geheel of gedeeltelijk uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 30/09/2026 12:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Toegestaan
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: ja
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Zie wet rechtsbescherming
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Provinciale Ontwikkelingsmaatschappij West-Vlaanderen
Registratienummer: 0881702779_5853
Postadres: Koning Leopold III laan 66
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931814266
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
10. Wijziging van een aankondiging
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 9753b602-1664-4e2b-8fe0-581830061e05-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Beschrijving: Fout in erkenning voor de aannemers, F1 wordt geschrapt. Enkel F3 wordt behouden.
10.1 Wijziging van een aankondiging
Identificatiecode afdeling: PROCEDURE
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op: 04/09/2026
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 5f0ad691-b55a-4344-abea-7488cc4948c8 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 04/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 04/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands