Gemeente Grimbergen

Aanstellen aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking
Aanstellen aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Gemeente Grimbergen
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Aanstellen aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek
Beschrijving: Het betreft een overeenkomst voor het aanstellen van een aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek. De CPV-classificatie is: 45261214-7: Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking. De opdracht wordt verder gedetailleerd beschreven in de technische specificaties van het bestek.
Identificatiecode van de procedure: 7ee94301-46d1-4d1d-bcf4-f3454165ca46
Interne identificatiecode: PPP06I-1321/6219/2026/1239
Type procedure: Andere procedure in één fase

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45261214 Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Aanstellen aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek
Beschrijving: Het betreft een overeenkomst voor het aanstellen van een aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek. De CPV-classificatie is: 45261214-7: Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking. De opdracht wordt verder gedetailleerd beschreven in de technische specificaties van het bestek.
Interne identificatiecode: 2026/1239_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45261214 Aanbrengen van bitumineuze dakbedekking
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Zie beschrijving technische bepalingen.)

5.1.2 Plaats van uitvoering

Postadres: Gemeenteplein 1
Stad: Strombeek-Bever
Postcode: 1853
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België
Aanvullende informatie: Cultuurcentrum Strombeek vzw

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 31/08/2026
Einddatum van de duur: 30/10/2026

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Bemiddelingsorganisatie: Raad van State
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Gemeente Grimbergen
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeente Grimbergen
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Gemeente Grimbergen
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Grimbergen

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 418 656,19 Euro

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Multi-Renovatie bv
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Multi-Renovatie_bv
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 418 656,19 Euro
Onderaanneming: Neen
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: 2079-4939
Titel: Aanstellen aannemer voor de dakrenovatie van de foyer en de schouwburg van het Cultuurcentrum Strombeek
Datum van sluiting van het contract: 17/07/2026
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Grimbergen

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 5
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 5
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 418 656,19 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 786 824,84 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Gemeente Grimbergen
Registratienummer: BE0207.508.536
Postadres: Prinsenstraat 3
Stad: Grimbergen
Postcode: 1850
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Land: België
Contactpunt: Evert POOT
Telefoon: +32 22601254
Fax: +32 22701266
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
Organisatie die het contract ondertekent

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 22349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Bemiddelingsorganisatie

8.1 ORG-0003

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

8.1 ORG-0004

Officiële naam: Multi-Renovatie bv
Omvang van de ondernemer: Klein
Registratienummer: BE 0831.248.329
Postadres: Fouga Magisterlaan 2179
Stad: Sint-Truiden
Postcode: 3800
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Hasselt (BE224)
Land: België
Contactpunt: Ilona Bultinck
Telefoon: +32 11195219
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 6e4294d1-e51f-497f-aaa2-d5e16f64cb39 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA