Vlaamse Overheid - Agentschap Landbouw En Zeevisserij
2026_079_LV_ADO_IT_D - Onderhoud Netwerkcomponenten
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: 2026_079_LV_ADO_IT_D - Onderhoud Netwerkcomponenten
Beschrijving: Deze opdracht betreft het verlenen van onderhoud voor een periode van 24 maanden op de netwerkcomponenten van de informaticaomgeving van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij, tweemaal verlengbaar voor een periode van 12 maanden. De technische en functionele bepalingen waaraan dat onderhoud moet voldoen en de lijst van de te onderhouden netwerkcomponenten worden opgesomd in hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek. Dit onderhoudscontract zal starten op 1 november 2026.
Identificatiecode van de procedure: 71b021a5-e700-444e-9b5c-f20afd33cb50
Interne identificatiecode: 2026_079_LV_ADO_IT_D
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: 2026_079_LV_ADO_IT_D - 1
Beschrijving: Deze opdracht betreft het verlenen van onderhoud voor een periode van 24 maanden op de netwerkcomponenten van de informaticaomgeving van het Agentschap Landbouw en Zeevisserij, tweemaal verlengbaar voor een periode van 12 maanden. De technische en functionele bepalingen waaraan dat onderhoud moet voldoen en de lijst van de te onderhouden netwerkcomponenten worden opgesomd in hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek. Dit onderhoudscontract zal starten op 1 november 2026.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Aanvullende informatie: Agentschap Landbouw en Zeevisserij - datacenter Gent Vlaamse Milieu Maatschappij Raymonde De Larochelaan 1, 9051 Gent
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Aanvullende informatie: Agentschap Landbouw en Zeevisserij - datacenter Aalst Vlaamse Milieu Maatschappij Gasthuisstraat 38a 9300 Aalst
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 31/10/2030
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 14/09/2026 14:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: zie website www.raadvanstate.be U beschikt over de mogelijkheid om tegen de beslissing beroep in te stellen bij de Raad van State, overeenkomstig artikelen 14, 15, 23 en 24 van de bovenvermelde wet. Om ontvankelijk te zijn, moet u dit beroep indienen binnen 15 dagen in geval van een vordering tot schorsing overeenkomstig artikel 15, of binnen 60 dagen in geval van een vordering tot vernietiging overeenkomstig artikel 14. De inleiding van het beroep gebeurt door een gedagtekend verzoekschrift dat door u of door een advocaat ondertekend moet zijn. Het verzoekschrift moet u per aangetekende brief sturen aan de Eerste Voorzitter van de Raad van State, Wetenschapsstraat 33, 1040 Brussel, ofwel wordt het ingediend volgens de elektronische procedure van de Raad van State (e-ProAdmin). 8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Vlaamse Overheid
Registratienummer: 0316380841_5701
Afdeling: Agentschap Landbouw en Zeevisserij
Postadres: Ellipsgebouw - Koning Albert II-laan 35 bus 40
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 214 48 48
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
10. Wijziging van een aankondiging
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: 43628b5a-b6ad-49d9-9e14-9059b478cab9-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Beschrijving: De indieningstermijn wordt met een week verlengd. De nieuwe deadline wordt dus maandag 14 september 2026 om 14u.
10.1 Wijziging van een aankondiging
Identificatiecode afdeling: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: ccc8e762-5e2a-4575-8064-b5041d62ef8b - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands