Regionaal Landschap Brabantse Kouters
Werken aan poelen, grachten, wadi’s,… in het westen van de provincie Vlaams-Brabant
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Regionaal Landschap Brabantse Kouters
Rechtsvorm van de koper: Organisatie die een door een regionale overheid gesubsidieerde opdracht gunt
Activiteit van de aanbestedende dienst: Milieubescherming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Werken aan poelen, grachten, wadi’s,… in het westen van de provincie Vlaams-Brabant
Beschrijving: Er wordt een prijsofferte gevraagd voor het graven van nieuwe (natuurlijke) poelen, wadi’s en swales; herstellen van bestaande poelen, wadi’s en swales; aanleggen van nieuwe poelen met bentonietmatten als waterkerende laag; herstellen of graven van grachten; verbreden van oevers; profileren van restgrond in speel- of bijenheuvels
Identificatiecode van de procedure: d9582f42-a692-401f-938d-49ff7d2bcd74
Interne identificatiecode: 2026-03 Poelenproject
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
2.1.4 Algemene informatie
Aanvullende informatie: Bij het aankondigen van de opdracht is de specificatie van raamcontract niet aangeduid, waardoor dit in het systeem niet gegund kan worden als raamcontract. Na telefonisch met de helpdesk hebben wij besloten om te gunnen als geen raamcontract. Maximaal bedrag raamcontract 12000€ en geraamd totaal bedrag 23771.94€
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: 2026-03 Poelenproject - 1
Beschrijving: Werken aan poelen, grachten, wadi’s,… in het westen van de provincie Vlaams-Brabant
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112000 Graafwerkzaamheden en grondverzet
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 20/11/2026
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 26 663,75 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Matthias Pieters (bv)
Identificatiecode van de inschrijving: Matthias Pieters 1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 26 663,75 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 2026-03 MP
6.1.3 Niet-winnende inschrijvers:
Inschrijver: Officiële naam: Heyrman De Roeck
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Regionaal Landschap Brabantse Kouters
Registratienummer: 0874904564_17581
Postadres: Houtemsesteenweg 23
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: Matthias Pieters (bv)
Omvang van de ondernemer: Micro, klein of middelgroot
Registratienummer: 0741631811
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
8.1 ORG-0004
Registratienummer: 0417920045
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0005
Officiële naam: Heyrman De Roeck
Registratienummer: 0405033101
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Sint-Niklaas (BE236)
Rollen van deze organisatie: Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: de2fe643-c3eb-4b09-98cb-f86caacc1ce0 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – lichte regeling
Verzenddatum van de aankondiging: 03/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 03/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands