Katholieke Universiteit Te Leuven - Katholieke Universiteit Leuven

W53005+WB1000+WB1000A - Renovatie hoofdgebouw klooster De Jacht / Perceel: Technieken / Bestek TD/120554



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Installatiewerkzaamheden in de bouw
W53005+WB1000+WB1000A - Renovatie hoofdgebouw klooster De Jacht / Perceel: Technieken / Bestek TD/120554

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Katholieke Universiteit te Leuven
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Onderwijs

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: W53005+WB1000+WB1000A - Renovatie hoofdgebouw klooster De Jacht / Perceel: Technieken / Bestek TD/120554
Beschrijving: W53005+WB1000+WB1000A - Renovatie hoofdgebouw klooster De Jacht / Perceel: Technieken / Bestek TD/120554
Identificatiecode van de procedure: f48dc12e-9258-46b9-bb0a-788eb7d73fe6
Interne identificatiecode: W53005+WB1000+WB1000A - Perceel: TECHNIEKEN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: W53005+WB1000+WB1000A - Perceel: TECHNIEKEN - 1
Beschrijving: W53005+WB1000+WB1000A - Renovatie hoofdgebouw klooster De Jacht / Perceel: Technieken / Bestek TD/120554
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België
Aanvullende informatie: Een plaatsbezoek is verplicht. Gelieve hiervoor een afspraak te maken met Arthur Smeys of Nouchka Schrevens via e-mail arthur.smeys@kuleuven.be en nouchka.schrevens@kuleuven.be.

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 530 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Prijs
Beschrijving: Zie bestek
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 08/10/2026 11:00 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 180 Dag
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Rechtbank van Leuven
Informatie over de termijnen voor beroep: De toepasselijke verhaalprocedures en -termijnen werden opgenomen in de Wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten, bepaalde opdrachten van werken, leveringen en diensten en concessies.

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Katholieke Universiteit te Leuven
Registratienummer: 0419052173_5132
Afdeling: Katholieke Universiteit Leuven
Postadres: Oude Markt 13
Stad: Leuven
Postcode: 3000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België
Telefoon: +32 16328400
Rollen van deze organisatie:
Koper

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Rechtbank van Leuven
Registratienummer: 0308.357.753
Stad: Leuven
Postcode: 3000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: af0cd40c-b989-48a8-bd9d-08c49f1ee761 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA