Gemeentebestuur Knokke-heist
Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Gemeentebestuur Knokke-Heist
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Identificatiecode van de procedure: 7a88e214-895a-44f9-bd00-15c2a14a65ea
Interne identificatiecode: PPP07M-2967/6494/2026/2967/STO/ML
Type procedure: Andere procedure in één fase
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Interne identificatiecode: 2026/2967/STO/ML 1_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Aanvullende informatie: Grondgebied Knokke-Heist
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 60
Criterium: Beschrijving: Plan van aanpak
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 40
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeentebestuur Knokke-Heist
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeentebestuur Knokke-Heist
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Callant Luc Decoratieteam bvba
Identificatiecode van de inschrijving: Callant_Luc_Decoratieteam_bvba
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 96 975,2 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 3385-5483
Titel: Raamovereenkomst voor het onderhoud en herstel van parketvloeren
Datum van sluiting van het contract: 02/09/2026
De opdracht wordt gegund in het kader van een raamovereenkomst: ja
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeentebestuur Knokke-Heist
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 96 975,2 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 96 975,2 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Gemeentebestuur Knokke-Heist
Registratienummer: BE 0207 691 252
Postadres: Alfred Verweeplein 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Contactpunt: Michèle Loeys
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0004
Officiële naam: Callant Luc Decoratieteam bvba
Omvang van de ondernemer: Micro
Registratienummer: BE 0836883435
Postadres: 't Walletje 107
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Brugge (BE251)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 96122290-25ba-4b66-bacf-e7c1b8cf6342 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 02/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 02/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands