Nmbs - Nmbs-procurement
Aankoop van luchtafzuigers type BMX voor spoorwegmaterieel
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
De koper is een aanbestedende instantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Aankoop van luchtafzuigers type BMX voor spoorwegmaterieel
Beschrijving: Aankoop van luchtafzuigers type BMX voor spoorwegmaterieel
Identificatiecode van de procedure: c356f206-c9a0-4023-a80a-64faed574aab
Interne identificatiecode: 4523814348
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Namur (BE352)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop van luchtafzuigers type BMX voor spoorwegmaterieel
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34630000 Onderdelen van spoor- of tramlocomotieven of rollend materieel; apparatuur voor spoorverkeersregeling
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Namur (BE352)
Aanvullende informatie: AC Salzinnes
5.1.3 Geraamde duur
Andere looptijd: Onbeperkt
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: ALSTOM BELGIUM SA
Identificatiecode van de inschrijving: ALSTOM BELGIUM SA-LOT-0001
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 37 488 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: ALSTOM BELGIUM SA-LOT-0001
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Registratienummer: 0203430576_5631
Afdeling: NMBS-Procurement
Postadres: Hallepoortlaan 40
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: ALSTOM BELGIUM SA
Registratienummer: 4523814348
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Charleroi (BE32B)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 3acb11ce-aa92-467a-8304-4cf8ca4ecd01 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands Frans