Intercommunale Voor Slib En Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten

Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Warmte-isolatiewerkzaamheden
Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Intercommunale voor Slib en Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Beschrijving: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Identificatiecode van de procedure: 2be816ff-99e5-42a2-b021-9deae30e35eb
Interne identificatiecode: ISVAG - 2026/182
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: ISVAG - 2026/182 - 1
Beschrijving: Isolatiewerken aan het keteldak van een afvalenergiecentrale
Interne identificatiecode: 1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45321000 Warmte-isolatiewerkzaamheden

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 12 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: 15 dagen voor een vordering tot schorsing 60 dagen voor een vordering tot vernietiging

6. Resultaten

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Altrad Services nv
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Altrad-1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 182 508,88 Euro
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: Altrad-1
Datum van sluiting van het contract: 06/08/2026

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 3

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Intercommunale voor Slib en Vuilverwijdering Antwerpse Gemeenten
Registratienummer: 0214981001_1493
Postadres: Boomsesteenweg 1000
Stad: Wilrijk
Postcode: 2610
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
Telefoon: +32 38772855
Fax: +32 38870928
Internetadres: http://www.isvag.be
Rollen van deze organisatie:
Koper

8.1 ORG-0002

Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Registratienummer: BE001
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie:
TED eSender

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: 0931.814.266
Stad: Brussel
Postcode: 1000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures

8.1 ORG-0004

Officiële naam: Altrad Services nv
Registratienummer: 0404.000.446
Stad: Verrebroek
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 4cf8cecf-d02f-497e-86a6-455f00122c7c - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA