Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem Vzw
Vernieuwen buitenschrijnwerk blok B - Virgo+
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Vernieuwen buitenschrijnwerk blok B - Virgo+
Beschrijving: Het buitenschrijnwerk van blok B te Virgo + is dringend aan vernieuwing toe. De geplande werken omvatten het wegnemen van de bestaande ramen en venstertabletten (binnen) + het plaatsen van nieuw schrijnwerk conform voorschriften in het bestek. Als vereiste optie wordt ook automatische zonnewering gevraagd.
Identificatiecode van de procedure: 19d84be3-db5d-443e-9304-f1a65949b144
Interne identificatiecode: PPP10N-164/6068/GEBO2025/005
Type procedure: Andere procedure in één fase
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Vernieuwen buitenschrijnwerk blok B - Virgo+
Beschrijving: Het buitenschrijnwerk van blok B te Virgo + is dringend aan vernieuwing toe. De geplande werken omvatten het wegnemen van de bestaande ramen en venstertabletten (binnen) + het plaatsen van nieuw schrijnwerk conform voorschriften in het bestek. Als vereiste optie wordt ook automatische zonnewering gevraagd.
Interne identificatiecode: GEBO2025/005_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45420000 Bouwtimmerwerk en plaatsen van schrijnwerk
Opties: Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Betreft zonnewerende buitenscreens te voorzien voor de ramen aan de voorgevel van het gebouw; op de gelijkvloerse en eerste verdieping. Type in opbouw, tussen de dagkanten + windvaste uitvoering met IO afstandsbediening (wandmodel) en 1 zender per lokaal voor de sturing + mogelijkheid om te programmeren dat alle screens na bepaalde uren automatisch openen. Prijs inclusief het voorzien van de nodige bekabeling en de aansluiting. Screens te voorzien op de horizontale stijl tussen de vleugel(s) en het vaste boograam.)
5.1.2 Plaats van uitvoering
Postadres: F. Rooseveltlaan 98
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Aanvullende informatie: KOV vzw VirgoPlus
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 31/08/2026
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
Informatie over de termijnen voor beroep: Overeenkomstig artikelen 15, 23 en 24 van de wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten, bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten en concessies, kan u binnen een termijn van 15 dagen, vanaf de dag volgend op de verzenddatum van deze kennisgeving, eventueel een vordering tot schorsing indienen bij de bevoegde verhaalinstantie. Dit mag uitsluitend gebeuren via een procedure wegens uiterst dringende noodzakelijkheid voor de Raad van State. Overeenkomstig artikelen 14, 23 en 24 van de wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de rechtsmiddelen inzake overheidsopdrachten, bepaalde opdrachten voor werken, leveringen en diensten en concessies, melden wij dat u ook een beroep tot nietigverklaring tegen onze beslissing kan instellen binnen een termijn van zestig dagen vanaf de dag volgend op de verzenddatum van deze kennisgeving. Uw vordering moet ingediend worden met een gedagtekend “verzoekschrift tot nietigverklaring” dat door u of een advocaat ondertekend is. Het verzoekschrift moet ofwel per post aangetekend verzonden worden naar de griffie van de Raad van State, Wetenschapsstraat 33 te 1040 Brussel, ofwel volgens de elektronische procedure ingediend worden op de website http://www.raadvanstate.be/?page=e-procedure&lang=nl. Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
Organisatie die het contract ondertekent: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 279 209 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: ALLMETAL NV
Identificatiecode van de inschrijving: ALLMETAL_NV
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 279 209 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 328-1334
Titel: Vernieuwen buitenschrijnwerk blok B - Virgo+
Datum van sluiting van het contract: 09/03/2026
Organisatie die het contract ondertekent: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 8
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 8
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 279 209 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 388 744,91 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Katholiek Onderwijs Vilvoorde Machelen Diegem vzw
Postadres: Hellingstraat 44
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Contactpunt: Charlotte Stroobants
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0003
Officiële naam: ALLMETAL NV
Omvang van de ondernemer: Groot
Registratienummer: 0403661144
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Mechelen (BE212)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 3cca1c83-3541-4cb7-a92e-2cf1437ac6a5 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands