Haven Van Antwerpen-brugge, Nv Van Publiek Recht
Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en onderhouden van toegangscontrole-infrastructuur
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Haven van Antwerpen-Brugge, NV van publiek recht
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en onderhouden van toegangscontrole-infrastructuur
Beschrijving: De raamovereenkomst omvat onder meer het verzorgen van het licentiebeheer van het Nedap AEOS-platform, waaronder de aankoop en het beheer van nieuwe licenties. Daarnaast omvat de opdracht de jaarlijkse upgrade assurance van het softwareplatform en de gekoppelde systemen, zoals onder andere Traka, evenals een jaarlijkse healthcheck van alle relevante componenten. Verder behoort de aankoop en installatie van hardware tot de scope van de opdracht. Dit betreft onder meer badgelezers, Blue Controllers, sloten, kasten en badges, zowel in het kader van lifecycle-vervangingen als voor functionele uitbreidingen. De opdracht omvat eveneens het uitwerken en onderhouden van API-koppelingen, evenals de mogelijkheid tot het afnemen van aanvullende consultancy indien nodig.
Identificatiecode van de procedure: 55f1f873-46a3-4d09-a2a4-cb3285f571e9
Interne identificatiecode: PPP0B3-19688/6116/K3813
Type procedure: Andere procedure in één fase
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50610000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en onderhouden van toegangscontrole-infrastructuur
Beschrijving: De raamovereenkomst omvat onder meer het verzorgen van het licentiebeheer van het Nedap AEOS-platform, waaronder de aankoop en het beheer van nieuwe licenties. Daarnaast omvat de opdracht de jaarlijkse upgrade assurance van het softwareplatform en de gekoppelde systemen, zoals onder andere Traka, evenals een jaarlijkse healthcheck van alle relevante componenten. Verder behoort de aankoop en installatie van hardware tot de scope van de opdracht. Dit betreft onder meer badgelezers, Blue Controllers, sloten, kasten en badges, zowel in het kader van lifecycle-vervangingen als voor functionele uitbreidingen. De opdracht omvat eveneens het uitwerken en onderhouden van API-koppelingen, evenals de mogelijkheid tot het afnemen van aanvullende consultancy indien nodig.
Interne identificatiecode: K3813_1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50610000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting
Opties: Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)
5.1.2 Plaats van uitvoering
Postadres: Zaha Hadidplein 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Aanvullende informatie: Antwerpen en Zeebrugge
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 31/12/2030
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 55
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 45
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Raad Van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad Van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Procurement
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad Van State
Organisatie die het contract ondertekent: Haven van Antwerpen-Brugge, NV van publiek recht
6. Resultaten
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: Industrial Security Systems nv
Identificatiecode van de inschrijving: Industrial_Security_Systems_nv
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 336 603,37 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 23217-36883
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, installeren en onderhouden van toegangscontrole-infrastructuur
Datum van sluiting van het contract: 25/08/2026
De opdracht wordt gegund in het kader van een raamovereenkomst: ja
Organisatie die het contract ondertekent: Haven van Antwerpen-Brugge, NV van publiek recht
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 225 954,57 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 336 603,37 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Haven van Antwerpen-Brugge, NV van publiek recht
Registratienummer: BE 0248.399.380
Postadres: Zaha Hadidplein 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Contactpunt: Alle gebruikers
Rollen van deze organisatie: Organisatie die het contract ondertekent
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Procurement
Registratienummer: BE0248.399.380-1
Postadres: Zaha Hadidplein 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Contactpunt: Griet Verbruggen
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
8.1 ORG-0003
Officiële naam: Raad Van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapstraat 33
Stad: Brussel (Etterbeek)
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie: Aanbieder van aanbestedingsdiensten
8.1 ORG-0005
Officiële naam: Industrial Security Systems nv
Omvang van de ondernemer: Klein
Registratienummer: BE 0419.805.607
Postadres: Ukkelsesteenweg 314
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Halle-Vilvoorde (BE241)
Contactpunt: Fonino Buscemi
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 6fcda3e4-4ca4-4511-9da1-98f2c311f7d9 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands