Diksmuide
Aanleg Vestingspark
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Diksmuide
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Aanleg Vestingspark
Beschrijving: De opdracht omvat de aanleg van een nieuw deel van het Vestingpark, waarbij een kwalitatieve en duurzame publieke ruimte wordt gerealiseerd in aansluiting op de historische vestingstructuur. De werken omvatten onder meer grondwerken, aanleg van paden en verblijfszones, groenaanleg en waterstructuren.
Identificatiecode van de procedure: 5d7b3639-145a-4def-9188-ff4aaba81646
Interne identificatiecode: 2026-008
Type procedure: Andere procedure in één fase
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur
Aanvullende classificatie (cpv): 45236250 Verharding voor parken
Aanvullende classificatie (cpv): 45112711 Landschappelijk ontwerp voor parken
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aanleg Vestingspark
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45112700 Werkzaamheden voor landschapsarchitectuur
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.11 Aanbestedingsstukken
Ad-hoccommunicatiekanaal: 5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Een geavanceerd(e) of gekwalificeerd(e) elektronisch(e) handtekening of zegel (zoals omschreven in Verordening (EU) nr. 910/2014) is vereist
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 07/10/2026 10:00 +02:00
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Diksmuide
Registratienummer: 0207531894_1238
Postadres: Grote Markt 6,
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Diksmuide (BE252)
Telefoon: +32 051 79 30 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: 71d50a44-6e8e-4593-b25e-bc74eb4f8764 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands