Gemeente Koksijde

Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Wielladers
Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde

Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Gemeente Koksijde
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde
Beschrijving: Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde
Identificatiecode van de procedure: 516f18f8-5ae8-490f-8ebc-a57eddee59f0
Interne identificatiecode: PPP00T-4112/6607/2026095
Type procedure: Openbaar

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144710 Wielladers

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde
Beschrijving: Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde
Interne identificatiecode: 2026095_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144710 Wielladers

5.1.2 Plaats van uitvoering

Postadres: Farazijnstraat 33
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie: Gemeentelijke werkplaatsen Oostduinkerke

5.1.3 Geraamde duur

Begindatum: 01/09/2026
Einddatum van de duur: 30/10/2026

5.1.6 Algemene informatie

Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd

5.1.7 Strategische aanbestedingen

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 60
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Kwalitatieve beoordeling
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 30
Criterium:
Type: Kwaliteit
Beschrijving: Garantieperiode
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 10

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeentelijke werkplaatsen Oostduinkerke
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

6. Resultaten

Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 112 900 Euro

6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001

Er is ten minste één winnaar gekozen.

6.1.2 Informatie over winnaars

Winnaar:
Officiële naam: Bram Coppein BV
Inschrijving:
Identificatiecode van de inschrijving: Bram_Coppein_BV
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 112 900 Euro
Onderaanneming: Neen
Informatie over het contract:
Identificatiecode van het contract: 5567-9903
Titel: Leveren van een verreiker voor de dienst logistiek van de gemeente Koksijde
Datum van sluiting van het contract: 25/08/2026
Organisatie die het contract ondertekent: Gemeente Koksijde

6.1.4 Statistische informatie

Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname:
Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Type van de ontvangen inschrijvingen: Verzoeken tot deelname
Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 1
Bereik van de inschrijvingen:
Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 112 900 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 145 500 Euro

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Gemeente Koksijde
Registratienummer: 0207.494.480
Postadres: Zeelaan 303
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Contactpunt: Wesley Dorné
Telefoon: +32 58533062
Fax: +32 58533116
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die het contract ondertekent

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Gemeentelijke werkplaatsen Oostduinkerke
Registratienummer: WERF
Postadres: Farazijnstraat 33
Stad: Koksijde
Postcode: 8670
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Contactpunt: Ben Ballieu
Telefoon: +32 58532961
Rollen van deze organisatie:
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt

8.1 ORG-0003

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 22349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures

8.1 ORG-0004

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

8.1 ORG-0005

Officiële naam: Bram Coppein BV
Omvang van de ondernemer: Micro
Registratienummer: 0698719110
Postadres: Vlasbloemstraat 8
Stad: Vleteren
Postcode: 8640
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Ieper (BE253)
Land: België
Telefoon: +32 478775904
Rollen van deze organisatie:
Inschrijver
Winnaar van deze percelen: LOT-0001

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 3fc538e1-5db6-4506-b54d-f49cba9bcd5b - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 01/09/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 01/09/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA