Gemeente Alveringem

Onderhoudscontract HVAC



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie
Onderhoudscontract HVAC

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Gemeente Alveringem
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Onderhoudscontract HVAC
Beschrijving: Onderhoudscontract HVAC
Identificatiecode van de procedure: 02b7ddc5-b40c-4018-be22-d6535ccd00a8
Interne identificatiecode: PPP0F4-1798/6028/MVD/2026/010
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Onderhoudscontract HVAC
Beschrijving: Onderhoudscontract HVAC
Interne identificatiecode: MVD/2026/010_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45259300 Reparatie en onderhoud van verwarmingsinstallatie

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 48 Maand

5.1.4 Verlenging

Maximumaantal verlengingen: 1
Overige informatie over verlengingen: De opdracht bevat een verlenging.

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld: Niet vereist
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Kostprijs onderhoud en nazicht (jaar 1 en jaar 2)
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 40
Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Regietarief interventies
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 30
Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: wisselstukken en materialen
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 30

5.1.11 Aanbestedingsstukken

Adres van de aanbestedingsstukken: https://cloud.3p.eu/Downloads/1/1798/F4/2026

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Adres voor indiening: https://www.publicprocurement.be
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Varianten: Niet toegestaan
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 05/10/2026 11:00 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 120 Dag
Informatie over de openbare opening:
Openingsdatum: 05/10/2026 11:00 +02:00
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Raad van State
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Raad van State
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Gemeente Alveringem
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Raad van State
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Gemeente Alveringem

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Gemeente Alveringem
Registratienummer: 0207.495.074
Postadres: Sint-Rijkersstraat 19
Stad: Alveringem
Postcode: 8690
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Veurne (BE258)
Land: België
Contactpunt: Mathias Van Damme
Telefoon: +32 58288881
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Raad van State
Registratienummer: BE 0931.814.266
Postadres: Wetenschapsstraat 33
Stad: Brussel (Etterbeek)
Postcode: 1040
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Land: België
Telefoon: +32 22349611
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures

8.1 ORG-0003

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 0d3d83cf-22de-47de-9a22-feec043be2c3 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA