Stad Diest
Buitengewoon onderhoud landbouwwegen 2026-2029
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Stad Diest
Rechtsvorm van de koper: Lokale overheid
Activiteit van de aanbestedende dienst: Algemene overheidsdiensten
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Buitengewoon onderhoud landbouwwegen 2026-2029
Beschrijving: Ter plaatse het breken, vermalen, nivelleren en verdichten van onverharde wegen, veldwegen en wandelpaden op een ecologisch verantwoorde wijze
Identificatiecode van de procedure: 532866e6-5d4e-41d3-89a4-e23fdabfc220
Interne identificatiecode: 2025/1664
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Ter plaatse het breken, vermalen, nivelleren en verdichten van onverharde wegen, veldwegen en wandelpaden op een ecologisch verantwoorde wijze
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja
5.1.7 Strategische aanbestedingen
De aanbesteding valt binnen de werkingssfeer van Richtlijn 2009/33/EG van het Europees Parlement en de Raad (“richtlijn schone voertuigen”)
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Beschrijving: prijs van de werken
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.15 Technieken
Raamovereenkomst: Raamovereenkomst, zonder hernieuwde oproep tot mededinging
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: FOD Beleid en Ondersteuning
Informatie over de termijnen voor beroep: 30 dagen
6. Resultaten
Maximumwaarde van de raamovereenkomsten in deze aankondiging: 566 552,25 Euro
Waarde bij benadering van de raamovereenkomsten: 154 503,69 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0001
Er is ten minste één winnaar gekozen.
Raamovereenkomst: Maximumwaarde van de raamovereenkomst: 300 000 Euro
Opnieuw geraamde waarde van de raamovereenkomst: 154 503,69 Euro
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: CLJ-Agro bv
Identificatiecode van de inschrijving: Clj-Agro offerte voor 2025/1664-1
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0001
Waarde van de aanbesteding: 154 503,69 Euro
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: 2025/1664
Datum van sluiting van het contract: 03/08/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 9
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 154 503,69 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 566 552,25 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Stad Diest
Registratienummer: 0207517345_408
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Leuven (BE242)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
8.1 ORG-0003
Officiële naam: CLJ-Agro bv
Omvang van de ondernemer: Klein
Registratienummer: 0801880390
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Gent (BE234)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0001
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: d5042d80-558b-491a-abbe-40d3077eea6c - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands