Mariënstede Vzw
Mariënstede 2020 : ELEKTRICITEIT
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Mariënstede vzw
Rechtsvorm van de koper: Centrale overheidsinstantie
Activiteit van de aanbestedende dienst: Gezondheid
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: Mariënstede 2020 : ELEKTRICITEIT
Beschrijving: Uitbreiding van een zorgcentrum met een nieuwbouw. Perceel 4 : Elektriciteit
Identificatiecode van de procedure: 6a73cc7f-3a43-43a5-b4ff-07ff80fb7978
Interne identificatiecode: A18 0303 Mariënstede ELEKTRICITEIT
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215000 Gebouwen in verband met gezondheidszorg en sociale dienstverlening, crematorium en openbare toiletten
2.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
2.1.4 Algemene informatie
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0004
Titel: A18 0303 Mariënstede ELEKTRICITEIT - 1
Beschrijving: Uitbreiding van een zorgcentrum met een nieuwbouw. Perceel 1: Elektriciteit
Interne identificatiecode: 4
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215000 Gebouwen in verband met gezondheidszorg en sociale dienstverlening, crematorium en openbare toiletten
5.1.2 Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
5.1.6 Algemene informatie
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen
5.1.7 Strategische aanbestedingen
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Beschrijving: laagste prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Volgorde van belang Gunningscriterium numerieke waarde: 1
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: rechtbank van eerste aanleg
Informatie over de termijnen voor beroep: de minimum te respecteren wettelijke termijn wordt aangehouden
6. Resultaten
Waarde van alle contracten toegekend in deze kennisgeving: 104 488 Euro
6.1 ID resultaat perceel: LOT-0004
Er is ten minste één winnaar gekozen.
6.1.2 Informatie over winnaars
Winnaar: Officiële naam: installatiebedrijf Dewitte Geoffrey
Identificatiecode van de inschrijving: Installatiebedrijf Dewitte Geoffrey-LOT-0004
Identificatiecode van het perceel of de groep percelen: LOT-0004
Waarde van de aanbesteding: 104 488 Euro
Onderaanneming: Nog niet bekend
Informatie over het contract: Identificatiecode van het contract: installatiebedrijf Dewitte Geoffrey - perceel 4 Electriciteit
Datum van sluiting van het contract: 31/08/2026
6.1.4 Statistische informatie
Ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: Type van de ontvangen inschrijvingen: Inschrijvingen Aantal ontvangen inschrijvingen of verzoeken tot deelname: 2
Bereik van de inschrijvingen: Waarde van de laagste ontvankelijke inschrijving: 104 488 Euro
Waarde van de hoogste ontvankelijke inschrijving: 104 488 Euro
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Mariënstede vzw
Registratienummer: 0431110857_4231
Postadres: Remi Dewittestraat 6
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Roeselare (BE256)
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0002
Officiële naam: FOD Beleid en Ondersteuning
Postadres: Simon Bolivarlaan 30, bus 1
Onderverdeling land (NUTS): Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad (BE100)
Telefoon: +32 2 740 80 00
Rollen van deze organisatie: 8.1 ORG-0003
Officiële naam: rechtbank van eerste aanleg
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
8.1 ORG-0004
Officiële naam: installatiebedrijf Dewitte Geoffrey
Omvang van de ondernemer: Middelgroot
Registratienummer: 0872605763
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Kortrijk (BE254)
Rollen van deze organisatie: Winnaar van deze percelen: LOT-0004
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: e9aa5575-0255-4089-9ca1-2cc22261ae13 - 01
Type formulier: Resultaat
Type aankondiging: Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands