Ziekenhuis Aan De Stroom Vzw (zas)
ZAS Augustinus Bouwen verbindingsgangen Operatiekwartier - gedeelte gesloten ruwbouw incl. aanleveren as-built dossier
Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.
1. Koper
1.1 Koper
Officiële naam: Ziekenhuis aan de Stroom vzw (ZAS)
Rechtsvorm van de koper: Publiekrechtelijke instelling
Activiteit van de aanbestedende dienst: Gezondheid
2. Procedure
2.1 Procedure
Titel: ZAS Augustinus Bouwen verbindingsgangen Operatiekwartier - gedeelte gesloten ruwbouw incl. aanleveren as-built dossier
Beschrijving: Het project behelst een gesloten ruwbouw van twee verbindingsgangen en kleedkamer aan het huidige operatiekwartier van de campus ZAS Augustinus.
Identificatiecode van de procedure: 5aa16be2-e3e9-4bf6-a445-95c536bb33bc
Interne identificatiecode: 2026-3026
De procedure wordt versneld: neen
2.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
2.1.2 Plaats van uitvoering
2.1.3 Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 971 000 Euro
2.1.4 Algemene informatie
2.1.6 Gronden voor uitsluiting
Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aankondiging
Deelname aan een criminele organisatie: Deelneming aan een criminele organisatie
Terroristische misdrijven of strafbare feiten in verband met terroristische activiteiten: Terroristische misdrijven of strafbare feiten in verband met terroristische activiteiten, dan wel uitlokking van, medeplichtigheid aan of poging tot het plegen van een dergelijk misdrijf of strafbaar feit
Witwassen van geld of financiering van terrorisme: Witwassen van geld en financiering van terrorisme
Kinderarbeid en andere vormen van mensenhandel: Kinderarbeid en andere vormen van mensenhandel
Met faillissement vergelijkbare toestand uit hoofde van nationale recht: Het tewerkstellen van illegaal verblijvende onderdanen van derdelanden
Gronden met betrekking tot insolventie, belangenconflicten of beroepsfouten: Uitsluitingsgrond in verband met fiscale en sociale schulden
5. Perceel
5.1 Perceel: LOT-0001
Titel: ZAS Augustinus Bouwen verbindingsgangen Operatiekwartier - gedeelte gesloten ruwbouw incl. aanleveren as-built dossier
Beschrijving: Het project behelst een gesloten ruwbouw van twee verbindingsgangen en kleedkamer aan het huidige operatiekwartier van de campus ZAS Augustinus.
Interne identificatiecode: 1
5.1.1 Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5.1.2 Plaats van uitvoering
Overal in het desbetreffende land
5.1.3 Geraamde duur
Einddatum van de duur: 21/04/2029
5.1.5 Waarde
Geraamde waarde exclusief btw: 971 000 Euro
5.1.6 Algemene informatie
Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
5.1.9 Selectiecriteria
Bronnen van selectiecriteria: Aanbestedingsstuk
5.1.10 Gunningscriteria
Criterium: Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (percentage, exact) Gunningscriterium numerieke waarde: 100
5.1.11 Aanbestedingsstukken
5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding
Voorwaarden voor indiening: Elektronische indiening: Vereist
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 19/10/2026 10:00 +02:00
Duur waarin de aanbieding geldig moet blijven: 7 Maand
Voorwaarden van het contract: De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen
5.1.15 Technieken
Informatie over het dynamische aankoopsysteem: Geen dynamisch aankoopsysteem
5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie
Organisatie voor beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank Antwerpen - Afdeling Antwerpen
Informatie over de termijnen voor beroep: De kwestie van de beroepstermijnen wordt geregeld door de wet van 17 juni 2013 betreffende de motivering, de informatie en de beroepsmogelijkheden inzake overheidsopdrachten, waarop moet worden teruggegrepen.
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Ziekenhuis aan de Stroom vzw (ZAS)
8. Organisaties
8.1 ORG-0001
Officiële naam: Ziekenhuis aan de Stroom vzw (ZAS)
Registratienummer: 0862382656
Postadres: Kempenstraat 100
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Contactpunt: Bart Wouters
Rollen van deze organisatie: Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
8.1 ORG-0002
Officiële naam: Ondernemingsrechtbank Antwerpen - Afdeling Antwerpen
Registratienummer: 0308357753
Postadres: Bolivarplaats 20
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Rollen van deze organisatie: Organisatie voor beroepsprocedures
10. Wijziging van een aankondiging
Versie van de eerdere aankondiging die moet worden gewijzigd: f7a12523-0cd0-4076-babc-b9f91a99d6fe-01
Voornaamste reden voor de wijziging: Informatie bijgewerkt
Beschrijving: Volgende documenten zijn gewijzigd of nieuw toegevoegd : 260620 VGP ZAS SA verbindingsgangen OK - bijlage F.pdf PLANNEN.ZIP ERRATUM 260828.ZIP met als inhoud MEETSTAAT/ 112-28_AB_VERBINDINGSGANG OK - DETAILMEETSTAAT.xlsx 112-28_AB_VERBINDINGSGANG OK - SAMENVATTENDE MEETSTAAT TECHNISCHE BEPALINGEN\ TB BOUW VERBINDINGSGANG OK - DEEL BOUW 20260824.pdf
10.1 Wijziging van een aankondiging
Identificatiecode afdeling: LOT-0001
De aanbestedingsstukken zijn gewijzigd op: 31/08/2026
Informatie over een aankondiging
Identificatiecode/versie van de aankondiging: a2dc228b-f076-4ab1-a915-23d3f3310eaa - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands