Woonmaatschappij Dender-zuid

Schoorsteentuberingen in bestaande appartementsgebouwen te Aalst - Geraardsbergen - Ninove



Ter informatie: de tekst van deze opdracht werd oorspronkelijk geschreven in NL.


België: Bouwen van verwarmingsinstallatie
Schoorsteentuberingen in bestaande appartementsgebouwen te Aalst - Geraardsbergen - Ninove

Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling

1. Koper

1.1 Koper

Officiële naam: Woonmaatschappij Dender-Zuid
Rechtsvorm van de koper: Overheidsonderneming
Activiteit van de aanbestedende dienst: Huisvesting en gemeenschappelijke voorzieningen

2. Procedure

2.1 Procedure

Titel: Schoorsteentuberingen in bestaande appartementsgebouwen te Aalst - Geraardsbergen - Ninove
Beschrijving: Woonmaatschappij Dender-Zuid heeft een raamovereenkomst met de firma Equans voor het onderhoud en vervangen van ketels binnen het patrimonium. In onderstaande appartementsgebouwen zullen de ketels vervangen worden door Equans maar dient er gelijktijdig een schoorsteentubering te gebeuren aan de gemeenschappelijke schouwen: - NINOVE / Armand De Riemaeckerstraat 2-4-6 - GERAARDSBERGEN / Stationsplein 23A - 23B - AALST / Dokter André Sierenstraat 6 - AALST / Appelstraat 6 - AALST / Onze Lieve Vrouweplein 19 - AALST / Lazaretstraat 40
Identificatiecode van de procedure: 239222a1-a8d4-4496-bd92-6ca5aa004206
Interne identificatiecode: PPP0P7-319/6093/2026/172
Type procedure: Andere procedure in één fase

2.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45251200 Bouwen van verwarmingsinstallatie

2.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België

2.1.4 Algemene informatie

Rechtsgrondslag:
Richtlijn 2014/24/EU

2.1.6 Gronden voor uitsluiting

Bronnen voor uitsluitingsgronden: Aanbestedingsstuk

5. Perceel

5.1 Perceel: LOT-0001

Titel: Schoorsteentuberingen in bestaande appartementsgebouwen te Aalst - Geraardsbergen - Ninove
Beschrijving: Woonmaatschappij Dender-Zuid heeft een raamovereenkomst met de firma Equans voor het onderhoud en vervangen van ketels binnen het patrimonium. In onderstaande appartementsgebouwen zullen de ketels vervangen worden door Equans maar dient er gelijktijdig een schoorsteentubering te gebeuren aan de gemeenschappelijke schouwen: - NINOVE / Armand De Riemaeckerstraat 2-4-6 - GERAARDSBERGEN / Stationsplein 23A - 23B - AALST / Dokter André Sierenstraat 6 - AALST / Appelstraat 6 - AALST / Onze Lieve Vrouweplein 19 - AALST / Lazaretstraat 40
Interne identificatiecode: 2026/172_1

5.1.1 Doel

Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45251200 Bouwen van verwarmingsinstallatie

5.1.2 Plaats van uitvoering

Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België
Aanvullende informatie:

5.1.3 Geraamde duur

Looptijd: 35 Dag

5.1.6 Algemene informatie

Voorbehouden deelname: Deelname is niet voorbehouden.
De namen en beroepskwalificaties van het voor de uitvoering van de opdracht ingezette personeel moeten worden vermeld: Niet vereist
Aanbestedingsproject dat niet uit EU-fondsen wordt gefinancierd
De aanbesteding valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): neen

5.1.9 Selectiecriteria

Bronnen van selectiecriteria: Aankondiging
Criterium: Professionele risico-indemniteitsverzekering
Beschrijving van het selectiecriterium: Het bewijs van een verzekering tegen beroepsrisico's. Minimumeisen: Het bewijs van een verzekering tegen beroepsrisico's.
Criterium: Certificaten van onafhankelijke instanties over kwaliteitsborgingsnormen
Beschrijving van het selectiecriterium: Een geldig ISO 9001 (versie 2015) certificaat, of een verklaring of bewijzen inzake gelijkaardige maatregelen op het gebied van kwaliteitsbewaking. Minimumeisen: Een geldig ISO 9001 (versie 2015) certificaat, of een verklaring of bewijzen inzake gelijkaardige maatregelen op het gebied van kwaliteitsbewaking.
Criterium: Professionele risico-indemniteitsverzekering
Beschrijving van het selectiecriterium: Het bewijs van een verzekering van de tienjarige burgerlijke aansprakelijkheid. Minimumeisen: Het bewijs van een verzekering van de tienjarige burgerlijke aansprakelijkheid.
Criterium: Certificaten van onafhankelijke instanties over milieubeheersystemen of -normen
Beschrijving van het selectiecriterium: Een geldig ISO 14001 (versie 2015) certificaat, of een verklaring of bewijzen inzake gelijkaardige maatregelen op het gebied van milieubeheersystemen. Minimumeisen: Een geldig ISO 14001 (versie 2015) certificaat, of een verklaring of bewijzen inzake gelijkaardige maatregelen op het gebied van milieubeheersystemen.
Criterium: Certificaten van onafhankelijke instanties over milieubeheersystemen of -normen
Beschrijving van het selectiecriterium: Een VCA-certificaat (Veiligheid, gezondheid en milieu Checklist Aannemers) ten bewijze dat de firma voldoet aan de minimumeisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu of een gelijkwaardig document voor buitenlandse inschrijvers. Minimumeisen: Een VCA-certificaat (Veiligheid, gezondheid en milieu Checklist Aannemers) ten bewijze dat de firma voldoet aan de minimumeisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu of een gelijkwaardig document voor buitenlandse inschrijvers.
Criterium: Andere economische of financiële eisen
Beschrijving van het selectiecriterium: Erkenning en registratie van aannemers: D17 (Centrale verwarming, thermische installaties), Klasse 3
Criterium: Andere economische of financiële eisen
Beschrijving van het selectiecriterium: Door in te schrijven op deze opdracht verklaart de inschrijver zich niet in een toestand van uitsluiting te bevinden, zoals bedoeld in artikels 67 tot en met 69 van de wet van 17 juni 2016 betreffende overheidsopdrachten. Artikel 70 van de wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten is van toepassing. Voor de in artikel 67 van de wet bedoelde uitsluitingsgronden deelt de gegadigde of inschrijver op eigen initiatief mee of hij bij het begin van de procedure de in artikel 70, lid 1, bedoelde corrigerende maatregelen heeft genomen.

5.1.10 Gunningscriteria

Criterium:
Type: Kosten
Beschrijving: Prijs
Categorie van het gunningscriterium gewicht: Gewicht (punten, exact)
Gunningscriterium numerieke waarde: 100

5.1.11 Aanbestedingsstukken

Adres van de aanbestedingsstukken: https://cloud.3p.eu/Downloads/1/319/P7/2026

5.1.12 Voorwaarden van de aanbesteding

Voorwaarden voor indiening:
Elektronische indiening: Vereist
Adres voor indiening: https://www.publicprocurement.be
Talen waarin inschrijvingen of verzoeken tot deelname kunnen worden ingediend: Nederlands
Elektronische catalogus: Niet toegestaan
Varianten: Niet toegestaan
Beschrijving van de financiële garantie: Borgtocht (5 % van het oorspronkelijk bedrag van de opdracht (excl. btw), afgerond naar het hogere tiental)
Uiterste datum voor de ontvangst van inschrijvingen: 18/09/2026 10:00 +02:00
Voorwaarden van het contract:
De uitvoering van de opdracht moet plaatsvinden binnen het kader van programma’s voor maatwerkbedrijven: Neen
Elektronische facturering: Vereist
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische orderplaatsing: neen
Er zal worden gebruikgemaakt van elektronische betaling: neen

5.1.15 Technieken

Raamovereenkomst:
Geen raamovereenkomst
Informatie over het dynamische aankoopsysteem:
Geen dynamisch aankoopsysteem

5.1.16 Nadere inlichtingen, bemiddeling en evaluatie

Organisatie voor beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank Gent - afdeling Dendermonde
Informatie over de termijnen voor beroep: Organisatie die informatie verstrekt over beroepsprocedures en bijhorende termijnen: Ondernemingsrechtbank Gent - afdeling Dendermonde
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt: Woonmaatschappij Dender-Zuid
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures: Ondernemingsrechtbank Gent - afdeling Dendermonde
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt: Woonmaatschappij Dender-Zuid

8. Organisaties

8.1 ORG-0001

Officiële naam: Woonmaatschappij Dender-Zuid
Registratienummer: 0400268025
Postadres: Heilig Hartlaan 54
Stad: Aalst
Postcode: 9300
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Aalst (BE231)
Land: België
Contactpunt: Cathérine Vincent
Telefoon: +32 53771518
Rollen van deze organisatie:
Koper
Organisatie die nadere inlichtingen over de aanbestedingsprocedure verstrekt
Organisatie die verzoeken tot deelname ontvangt

8.1 ORG-0002

Officiële naam: Ondernemingsrechtbank Gent - afdeling Dendermonde
Registratienummer: orb.dendermonde
Postadres: Noordlaan 31/1
Stad: Dendermonde
Postcode: 9200
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Dendermonde (BE232)
Land: België
Telefoon: +32 52259670
Rollen van deze organisatie:
Organisatie voor beroepsprocedures
Organisatie die meer informatie geeft over beroepsprocedures

8.1 ORG-0003

Officiële naam: 3P - Aanbieder van diensten / Prestataire de services
Registratienummer: BE 0475.480.736
Stad: Antwerpen / Anvers
Postcode: 2000
Onderverdeling land (NUTS): Arr. Antwerpen (BE211)
Land: België
E-mail: info@3p.eu
Telefoon: +32 3 294 30 51
Rollen van deze organisatie:
Aanbieder van aanbestedingsdiensten

Informatie over een aankondiging

Identificatiecode/versie van de aankondiging: 5609a59f-c22e-4e88-bf40-685349913e07 - 01
Type formulier: Mededinging
Type aankondiging: Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Verzenddatum van de aankondiging: 31/08/2026 00:00 +02:00
Aankondiging datum verzending (eSender): 31/08/2026 00:00 +02:00
Talen waarin deze aankondiging officieel beschikbaar is: Nederlands

Vergelijkbare advertenties van BDA